Bezpečnostní manažer/ka - Praha

Praha

Myslíte si, že vrcholem dobrého zabezpečení je kvalitní zámek? Pro ty, kteří na otázku odpověděli „NE“, přidáme další dvě: Máte pevné nervy a etiketu v malíčku? Vedl/a jste alespoň rok menší kolektiv? „ANO“? Tak pokud nám k tomu přidáte vynikající komunikační dovednosti v češtině a angličtinu na běžné komunikativní úrovni (ta je výhodou, nikoliv podmínkou), tak jste pro nás ideální kandidát/ka na pozici Bezpečnostní manažer/ka. Čistý trestní rejstřík je pro člověka Vašeho formátu samozřejmostí.

Práce bude hodně, ale jestli toužíte překonat sami sebe a lákají vás nové výzvy, budeme rádi, když se stanete součástí našeho týmu.

Pokud si na pohovoru plácneme, bude Vaší pracovní náplní nejen tvorba bezpečnostních plánů, ale také nábor, zaškolení a samostatné vedení a řízení týmu ostrahy společně se správou mzdového rozpočtu pracovníků.

Dnes a denně budete vyhodnocovat bezpečnostní situace objektu a komunikovat s odpovědnou osobou zákazníka (někdy i v anglickém jazyce). S tím i úzce souvisí koordinace bezpečnosti s ostatními servisními organizacemi a jejich instruktáž v oblasti bezpečnosti. A jelikož máme rádi pořádek, budeme po Vás požadovat i pravidelný reporting vedení společnosti.

Na oplátku získáte možnost vést svůj vlastní tým na nezávislém projektu, finanční ohodnocení odpovídající zásluhám, příspěvek na stravování a v neposlední řadě Multisport kartu, abyste se alespoň občas zvedli z manažerské židle a odbourali stres a kalorie z obědů se svými provozními partnery.

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vladislavova 1390/17, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

 

Kontakt

Vladislavova 17
110 00  Praha-Praha 1
Česká republika

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

© Copyright 2021 M2C, Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém. | Powered by LMC

...