Uklízeč/Lisař (M/Ž) - práce vhodná pro OZP - FM Jirny

Zeleneč

Máš chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidej se k nám.

Náplň práce:

Úklid administrativních i průmyslových prostor

• Práce s lisem, převážení kontejnerů v rámci celé haly
• Otírání prachu a parapet oken
• Vysátí rohoží
• Otření podlah mopem
• Strojové mytí podlah
• Vyprázdnění košů
• Umývání toalet
• Doplňování hygienického materiálu
• Sběr volně ležícího odpadu
• Odstranění pavučin
• Uložení nábytku do standardní polohy po provedení úklidu

Požadavky:

• FYZICKOU zdatnost
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost
• Zkušenost na obdobné pozici výhodou
• Pečlivost

Nabízíme:

• Mzda až 128,-Kč/h
• Příspěvek na dopravu 1000Kč/měs. (platí pro pozici lisař M/Ž)
• Práce vhodná pro OZP
• Náborový příspěvek pro OZP ve výši 10 000,-Kč
• Práce pondělí - pátek 12ky denní
• Práce neděle - čtvrtek 12ky noční
• Možnost profesního i platového růstu
• Možnost dlouhodobé spolupráce
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Motivační program
• Zvýhodněné volání O2
• Multisport kartu

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Informace o pozici

Místo pracoviště

1051, 250 91  Zeleneč-Mstětice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 26. 11. 2020 do 31. 12. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce, jiné

Zadavatel

M2C

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

M2C
Tereza Poulíčková
Vladislavova 17
110 00  Praha-Praha 1
Česká republika

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

© Copyright 2020 M2C, Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém. | Powered by LMC