Mzdová účetní - Praha

Praha

Baví Vás čísla? Jste pečliví a samostatní? Chcete si přivydělat a přitom si zachovat časovou nezávislost? Pro naši malou začínající dceřinou firmu hledáme vhodného uchazeče na pozici Finanční účetní.

Náplň práce:

• Výpočet mezd a mzdová evidence holdingové struktury
• Výpočet srážek a odvody
• Vedení mzdové agendy několika společností
• Zpracování uzávěrky mezd, aktivní účast na závěrkových operacích
• Zastupování a komunikace s orgány státní správy
• Pozitivní a trpělivá komunikace se zaměstnanci + vyplňování veškerých potvrzení
• Zpracování mzdové agendy i handicapovaných zaměstnanců v nepřetržitém provozu

Požadavky:

• Pokročilá znalost práce na počítači – MS Office
• 1 rok praxe na obdobné pozici – zkušenosti z oblasti služeb výhodou
• Zkušenost se zpracováním holdingové struktury výhodou
• Znalost systému MS Navision výhodou

Nabízíme:

• Mzda od 35000,-Kč
• Na začátku podporu zkušených kolegů
• Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu
• Příjemné pracovní prostředí a kolektiv v centru Prahy
• Možnost profesního i platového růstu
• Bohatý motivační program

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vladislavova 1390/17, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

35000-37000 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Vladislavova 17
110 00  Praha-Praha 1
Česká republika

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

© Copyright 2020 Mark2 Corporation Czech a.s., Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém. | Powered by LMC