Strážce/ná obchodního centra

kraj Hlavní město Praha

Máš chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidej se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu zajímavých benefitů!

Náplň práce:

• Provozní a bezpečnostní dohled
• Kontrolní činnost
• Komunikace s návštěvníky OC
• Dohled nad dodržováním Návštěvního a Provozního řádu obchodního centra

Co požadujeme:

• Vynikající fyzickou zdatnost
• Aktivní sportovec
• Středoškolské vzdělání
• Trestní bezúhonnost
• Aj výhodou

Co Ti za to nabízíme:

• Práci vhodnou pro studenty
• DPP 150–165 Kč/hod
• Pracovní dobu 3 až 5 dní v týdnu dle dohody, v čase 10:00 – 16:00 nebo 11:00 – 17:00
• Práci v centru Prahy s perfektní dostupností -1 minuta od metra Národní třída
• Zajistíme Ti zkoušky profesní kvalifikace „Strážný“
• MultiSport kartu
• Možnost týdenních výplat
• Možnost kariérního postupu

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 20. 1. 2020 do 31. 12. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Mzda

150-165 Kč/hodina

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

M2C

Kontakt

M2C
Kristýna Smutná

© Copyright 2020 Mark2 Corporation Czech a.s., Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém. | Powered by LMC