Projektový/á manažer/ka

Pardubický kraj, Středočeský kraj, kraj Vysočina

Jsi asertivní, časově flexibilní a chceš řídit svůj tým? Pokud je tvá odpověď ANO, přidej se k přední české společnosti v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií a získej zajímavou práci s možností osobní realizace

Náplň práce:

• Tvorba bezpečnostních koncepcí
• Samostatné vedení a řízení týmu ostrahy, ale i bezpečnostních manažerů
• Správa mzdového rozpočtu pracovníků
• Vyhodnocování bezpečnostní situace objektu a komunikace s odpovědnou osobou zákazníka v anglickém jazyce
• Koordinace bezpečnosti s ostatními servisními organizacemi a jejich instruktáž v oblasti bezpečnosti
• Reporting vedení společnosti
• Nábor, zaškolení a vedení týmu podřízených

Nástup možný dle domluvy.
Ochota dojíždět v rámci celého kraje Vysočina, Středních Čech,Pardubicka

Požadavky:

• Znalost ČJ na úrovni rodilého mluvčího
• Ochota cestovat
• Časová i místní flexibilita
• Zkušenost v oblasti bezpečnosti
• Zkušenost s vedením lidí
• Trestní bezúhonnost
• Řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič
• AJ komunikativní

Nabízíme:

• Služební auto i k soukromému využití
• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajímavý motivační program
• Odpovídající finanční ohodnocení

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Vladislavova 17
110 00  Praha-Praha 1
Česká republika

© Copyright 2020 Mark2 Corporation Czech a.s., Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém. | Powered by LMC