Recepční pro administrativní budovu - Praha 1

Praha

Jsi komunikativní, nedělá ti problém práce s PC a chceš pracovat v pohodovém kolektivu.Pokud je tvá odpověď ANO, přidej se k nám a získej stabilní práci, která tě bude bavit a spoustu dalších zajímavých benefitů.

Náplň práce:

Hledáme muže i ženy na pozici Recepční pro administrativní budovu:

• Zajišťování plynulého chodu recepce, evidence pošty
• V případě problému spolupráce s ostrahou objektu
• Poskytování informací, komunikace s návštěvníky
• Poskytování servisu klientům
• Práce s PC a další administrativní činnost
• Místo výkonu práce: Praha 1

Pracovní doba 8-17 hod, po-pá
Nástup Ihned

Požadavky:

•Chuť pracovat
•Trestní bezúhonnost
•AJ výhodou
•Práce na PC - středně pokročil/á

Nabízíme:

• Možnost na HPP nebo DPP
• Pracovní poměr na dobu určitou, 1 rok – po té možnost prodloužení v případě spokojenosti na dobu neurčitou
• Kompletní uniforma a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vladislavova 1390/17, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Mzda

22000-25000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

M2C

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

M2C
Lucie Vejražková
Vladislavova 17
110 00  Praha-Praha 1
Česká republika

© Copyright 2019 Mark2 Corporation Czech a.s., Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém. | Powered by LMC