Recepční pro infostánek na Outlet Arena Moravia

Ostrava

Náplň práce:

Přijmeme muže i ženy na pozici Recepční pro infostánek:

• Poskytování informací, komunikace se zákazníky
• Poskytování servisu klientům
• Práce s PC a adalší administrativní činnost
• Zajišťování plynulého chodu recepce

Požadavky:

• Znalost práce na PC
• Příjemné a milé vystupování, pozitivní přístup k práci
• Dobré komunikační schopnosti
• AJ komunikativní (základní) podmínkou

Nabízíme:

• Práce na brigádu s možností přechodu na HPP
• Od 120,-/hod
• Denní směny od 10h- 20h (možnost ½ směn ranní, odpolední)
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hlučínská 10/270, 725 29  Ostrava-Petřkovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 16. 5. 2019 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda

120-130 Kč/hodina

Zadavatel

M2C

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

M2C
Petra Vyoralová
Tř. 3. Května 1170
763 02  Zlín-Malenovice
Česká republika

© Copyright 2019 Mark2 Corporation Czech a.s., Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém. | Powered by LMC