Systémový administrátor, správce aplikací

Praha

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu další zajímavých benefitů!

Náplň práce:

Přijmeme muže a ženy na pozici Systémový administrátor, správce aplikací:

• Administrace, správa a rozvoj informačních systémů a databází
• Analýza procesů a funkcionalit aplikace na straně klienta a návrhy její optimalizace
• Realizace implementací informačních systémů menšího rozsahu
• Pomoc při správě podnikové infrastruktury a Active Directory

Požadavky:

• Znalost databázových technologií MS SQL, certifikace výhodou
• Znalost technologií Microsoft (Windows Server, Active Directory...) a virtualizace (VMware, Hyper-V), certifikace výhodou
• Znalost MS Word, Excel, Outlook
• Komunikativní znalost AJ podmínkou
• Minimální praxe 2 roky na obdobné pozici (5 a více let výhodou)
• ŘP sk. B

Nabízíme:

• Finanční ohodnocení od 40.000 - 60.000,- Kč.
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Možnost profesního i platového růstu
• Bohatý motivační program
• Možnost osobního rozvoje

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Spálená 97/29, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

40000-60000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Kontakt

Vladislavova 17
110 00  Praha-Praha 1
Česká republika

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

© Copyright 2019 Mark2 Corporation Czech a.s., Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém. | Powered by LMC