Samostatný provozní technik/čka - Mladá Boleslav

Mladá Boleslav

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu zajímavých benefitů!

Náplň práce:

Přijmeme muže i ženy na pozici Samostatný provozní technik/čka:

• Celková správa a údržba nemovitosti
• Zajištění prací spojených s elektroinstalací
• Práce ve výškách

Požadavky:

• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost
• Práce na PC (základy)
• Platné osvědčení Vyhl. 50/78Sb., minimálně §6 (podmínkou)

Nabízíme:

• Mzda - 28 000 Kč/brutto
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Zvýhodněné volání O2
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajímavý motivační program

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jičínská 1350, 293 01  Mladá Boleslav-Mladá Boleslav III, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

M2C

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

M2C
Anna Mlynarčíková

© Copyright 2019 Mark2 Corporation Czech a.s., Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém. | Powered by LMC