ČEZ Strážce/ná - Kladno

Kladno

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci, náborový příspěvek a spoustu další zajímavých benefitů!

Náplň práce:

Přijmeme muže i ženy na pozici ČEZ Strážce/ná-brigádní spolupráce:

• Pochůzková činnost po pobočce administrativního objektu
• Kontrola osob a vozidel
• Řešení každodenních problémů
• Práce je vykonávána v denních 12ti hod. směnách
• Práce s kamerovým systémem

Požadavky:

• Trestní bezúhonnost
• Proaktivní přístup k práci všeho druhu
• Zkoušky profesní kvalifikace výhodou

Nabízíme:

• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost týdenních výplat
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• 12ti hod směny D/N
• Mzda od 90,-Kč/h

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Informace o pozici

Místo pracoviště

1015, 272 01  Kladno-Kladno, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 7. 12. 2018 do 31. 12. 2018

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce, jiné

Mzda

90 Kč/hodina

Pozice vhodná pro důchodce.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Vladislavova 17
110 00  Praha-Praha 1
Česká republika

© Copyright 2018 Mark2 Corporation Czech a.s., Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém. | Powered by LMC