Recepční na infostánku - Kladno

Kladno

Jsi komunikativní, nedělá ti problém práce s PC a chceš pracovat v pohodovém kolektivu.Pokud je tvá odpověď ANO, přidej se k nám a získej stabilní práci, která tě bude bavit a spoustu dalších zajímavých benefitů.

Náplň práce:

• Zajišťování plynulého chodu recepce
• V případě problému spolupráce s ostrahou objektu
• Poskytování informací, komunikace se zákazníky
• Poskytování servisu klientům
• Práce s PC a další administrativní činnost
• Práce na brigádu

Směny Po-Ne 9-20

Požadavky:

• Chuť pracovat
• Práce ve směnách
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• Odpovídající finanční ohodnocení od 90 Kč/hod.
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajímavý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář.

Informace o pozici

Místo pracoviště

1015, 272 01  Kladno-Kladno, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 19. 11. 2018 do 31. 12. 2018

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce, jiné

Mzda

80-90 Kč/hodina

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

M2C

Pozice vhodná pro důchodce.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

M2C
Lucie Vejražková
Vladislavova 17
110 00  Praha-Praha 1
Česká republika

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

© Copyright 2018 Mark2 Corporation Czech a.s., Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém. | Powered by LMC