Zásahová jednotka - Štětí

Štětí

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci, náborový příspěvek a spoustu další zajímavých benefitů!

Náplň práce:

Přijmeme muže a ženy na pozici Zásahová jednotka:

• Prvotní prověřování poplachu EPS a EZS
• Prvotní hasební zásah
• Pochůzková činnost
• 12 hodinové směny D a N, i víkendy
• Poskytování první pomoci a zhodnocení vážnosti situace
• Nástup od 1.1.2019, zaškolení v prosinci

Požadavky:

• Chuť pracovat
• Řidičský průkaz skupiny B podmínkou
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• Mzda od 95,-Kč/h
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Náborový příspěvek
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajímavý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Litoměřická 272, 411 08  Štětí-Štětí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, jiné

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

17000-23000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, ubytování/příspěvek na ubytování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

M2C

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

M2C
Jana Bartošová
Vladislavova 17
110 00  Praha-Praha 1
Česká republika

© Copyright 2018 Mark2 Corporation Czech a.s., Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém. | Powered by LMC