Bezpečnostní pracovník/ice pro jadernou elektrárnu Temelín

Bechyně, Hluboká nad Vltavou, Milevsko, Protivín, Temelín, Týn nad Vltavou, Veselí nad Lužnicí, Vodňany

Chceš být v týmu lidí, kteří se podílejí na bezpečnosti jedné z nejvýznamnějších zakázek? Pokud je tvá odpověď ANO, přidej se k nám a získej stabilní práci, která tě bude bavit a spoustu dalších zajímavých benefitů.

Náplň práce:

- Ochrana a ostraha majetku klienta jaderné elektrárny
- Zásahová, pochůzková a kontrolní činnost
- Kontrola objektu, obsluha hlavního vstupu a vjezdu – technické a signalizační zařízení
- Prověřování poplachů EPS, PZTS
- Řešení krizových a mimořádných situací
- Komunikace se zaměstnanci klienta
- Výkon služby se zbraní i se služebním vozidlem
- Práce ve dvousměnném provozu (denní/noční)

Požadavky:

- Trestní bezúhonnost
- Min. vyučen
- ŘP sk. B
- Dobrá fyzická kondice
- Doklad o bezpečnostní způsobilosti dle zákona č. 412/2005 Sb.
- Spolehlivost, pracovitost, chuť pracovat
- Zbrojní průkaz sk. „D“ výhodou

Nabízíme:

- Nástup IHNED
- Nadstandardní finanční ohodnocení od 130,- Kč/hod.
- Nástupní mzda pro držitele platného zbrojního průkazu od 150,- Kč/hod
- Žádné přesčasové hodiny
- Práci na prestižní zakázce
- Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
- Kompletní uniformu
- Možnost profesního i platového růstu
- Zajistíme potřebné přípravné kurzy pro profesní zkoušky
- Plně hradíme pořízení zbrojního průkazu sk.D
- Příspěvek na firemní ubytovnu
- Náborový příspěvek 6 000,-Kč již po odpracování 6ti měsíců

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, jiné

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

25500-27200 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

M2C

Kontakt

M2C
Lenka Hronková

© Copyright 2019 Mark2 Corporation Czech a.s., Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém. | Powered by LMC