Operační důstojník/ce - Praha 6

Praha

Máš zkušenosti z oblasti bezpečnostní služby a chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Pokud je tvá odpověď ANO, přidej se k nám a získej náborový příspěvek, profesní kvalifikaci a možnost profesního i platového růstu.

Náplň práce:

• Koordinační a řídící činnost
• Komunikace pomocí radiostanice
• Obsluha zařízení operačního střediska, kamerového systému, EZS
• Zodpovědnost za dodržování pracovního a návštěvního řádu
• Vedení evidence o průběhu služby
• Komunikace se servisními organizacemi
• Zpracovávání dokumentace
• Vhodné i pro invalidní důchodce

Požadavky:

• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost
• Zkušenosti v bezpečnostní službě a znalost EPS, EZS, CCTV - výhodou

Nabízíme:

• Možnost týdenních výplat
• Mzda 110,-Kč
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost zajištění ubytovny

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Laglerové 1084/6, 161 00  Praha-Ruzyně, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

20000-22000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

M2C

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

M2C
Silvia Kožáková
Vladislavova 17
110 00  Praha-Praha 1
Česká republika

© Copyright 2018 Mark2 Corporation Czech a.s., Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém. | Powered by LMC