Zásahová jednotka

Praha

Náplň práce:

Přijmeme muže i ženy na pozici Zásahová jednotka:

• Řešení krizových a mimořádných situací
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Zásahová, pochůzková a kontrolní činnost
• Výkon služby se služebním vozidlem
• Prověřování poplachů EPS, PZTS
• Práce ve směnném provozu
• Komunikace se zaměstnanci klienta
• Kontrola objektů
• Speciální činnosti

Požadavky:

• Chuť pracovat
• Řidičský průkaz skupiny B podmínkou
• Trestní bezúhonnost
• Fyzická zdatnost

Nabízíme:

• Odpovídající finanční ohodnocení (nástup 20 000,- brutto)
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Zvýhodněné volání O2
• Stravenky
• Věrnostní odměny za odpracované roky
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Příspěvek na ubytování
• Možnost týdenních výplat

Kontakt:

Nechcete čekat? Zastavte se za námi osobně na Náborovém oddělení na adrese Vladislavova 17, 110 00 Praha 1 - 5.patro, Praha 1, kdykoliv od pondělí do pátku od 9.00 - 17.00.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Českomoravská 199/37, 190 00  Praha-Vysočany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

20000-22000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Mark2 Corporation Czech

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Michaela Kobrová
Vladislavova 17
110 00  Praha-Praha 1
Česká republika

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

© Copyright 2019 Mark2 Corporation Czech a.s., Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém. | Powered by LMC