Bezpečnostní pracovník/ce - Brno

Brno

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci, náborový příspěvek a spoustu další zajímavých benefitů!

Náplň práce:

Přijmeme muže i ženy na pozici Bezpečnostní pracovník/ce:

• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Eliminace nepoctivých zákazníků
• Pochůzková činnost a kontrola bezpečnosti
• Komunikace s policií

Požadavky:

• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• Dlouhodobou spolupráci a zázemí stabilní společnosti
• Mzda 85-95Kč/h
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajímavý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost zajištění ubytovny

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ve Vaňkovce 462/1, 602 00  Brno-Trnitá, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 19. 11. 2018 do 31. 12. 2018

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce, jiné

Mzda

85-95 Kč/hodina

Zadavatel

M2C

Pozice vhodná pro důchodce.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

M2C
Barbora Benešová
Nováčkova 19
614 00  Brno-Husovice
Česká republika

© Copyright 2018 Mark2 Corporation Czech a.s., Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém. | Powered by LMC