Strážný/á/Vrátný/á pro objekt Continental–Brandýs nad Labem

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci, náborový příspěvek a spoustu další zajímavých benefitů!

Náplň práce:

• Ochrana a ostraha majetku klienta na objektu Continental
• Kontrola oprávněnosti vstupu/výstupu, vjezdu/výjezdu
• Pochůzková činnost
• Výdej "visitor" karet pro návštěvníky
• Obsluha PC

Nástup možný dle domluvy.

Směny:
12 hodinové Po-Ne, denní/noční

Požadavky:

• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost
• Základy Aj

Nabízíme:

• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Mzda 100 - 110,-Kč/h
• Náborový příspěvek ve výši 5000,- Kč
• Obědy od 54,- Kč, káva od 6,- Kč
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajímavý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• UBYTOVÁNÍ ZDARMA
• Možnost týdenních výplat

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 1851, 250 01  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav-Brandýs nad Labem, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, jiné

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

18900-25000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

M2C

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

M2C
Lenka Pelikánová
Vladislavova 17
110 00  Praha-Praha 1
Česká republika

© Copyright 2019 Mark2 Corporation Czech a.s., Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém. | Powered by LMC