Strážný/á objektu se zvýšenou ostrahou

Praha

Máš chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidej se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu zajímavých benefitů!

Nabízíme:

Chcete se rozvíjet v oblasti bezpečnosti? Chtěli byste pracovat v týmu profesionálů? Chcete mít práci, která má smysl? Obohaťte náš tým!

• Mzda až 30000,-Kč
• Pravidelné vzdělávání v oblasti bezpečnosti, rozvoj osobní kvalifikace
• Pravidelné zvyšovaní mzdy dle délky praxe a dosažené kvalifikace
• Pracovní poměr na dobu neurčitou nebo možnost dlouhodobého přivýdělku
• Možnost startu kariéry v rozvíjejícím se oboru
• Interní bezpečnostní výcvik
• Možnost profesního růstu
• Pravidelná teoretická i praktická školení
• Práci ve stabilním směnném provozu
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace „Strážný“
• Benefity - stravenky, každoroční sportovní den, dětský letní tábor, MultiSport karta
• Možnost týdenních výplat

Požadavky:

• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost
• Praxe v oblasti bezpečnosti - VÝHODOU
• Aj výhodou

Náplň práce:

• Kontrola vstupu do objektu
• Pochůzková činnost
• Detekce podezřelých činností v okolí objektu
• Reporting svému vedoucímu

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112. Osobně se můžete zastavit na adrese Vladislavova 17, 110 00 Praha 1 - 5.patro

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha-Strašnice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

22000-30000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

M2C

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

M2C
Kristýna Smutná

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

© Copyright 2020 Mark2 Corporation Czech a.s., Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém. | Powered by LMC