Bezpečnostný pracovník- Ikea- príspevok na ubytovanie

Bratislava

M2C Slovakia je spoločnosť s 23. ročnou tradíciou.Slovenským a medzinárodným investorom z najrôznejších odvetví ponúkame služby integrovaného facility managementu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a know-how v rámci služieb bezpečnosti, údržby a upratovania, sa M2C stalo dôležitou entitou udávajúcou trendy na trhu. Svoju medzinárodnú pôsobnosť a moderný prístup k službám M2C potvrdzuje založením unikátne profesijné aliancie 21STFM, ktorá združuje spoločnosti pôsobiace v rámci IFM naprieč Európou.

Pracovná náplň

Ak Ťa nebaví pracovať za minimálnu mzdu tak neváhaj a pridaj sa k nám. Hľadáme pre obchodný dom IKEA spoľahlivých a šikovných SBS pracovníkov, ktorí sa stanú členmi nášho tímu

Tvojou náplňou práce bude :

- kontrolná činosť
- pochodzková činnosť
- monitoring
- parking
- komunikácia s bezpečnostným manažérom

Požiadavky

- čistý odpis registra trestov
- zdravotná sposobilosť

Výhody a benefity

Hodinová mzda : 5€
- po roku možnosť práce na dobu neurčitú
- zabezpečený pitný režim
- strava počas služby za symbolickú cenu
- zabezpečíme Vám preukaz odbornej sposobilosti za výhodnejšiu cenu ( možnosť splátok )

Kontakt :

Pokiaľ by Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis cez formulár, alebo volajte na BEZPLATNÚ linku 0800 111 948

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska

Bratislava

Typ pracovného pomeru

Práca na plný úväzok

Typ zmluvného vzťahu

Pracovná zmluva

Dĺžka pracovného pomeru

Na dobu určitú

Požadované vzdelanie

Odborné vyučenie bez maturity

Zadávateľ

M2C

Pozícia je vhodná pre absolventov.

Pozícia vhodná pre dôchodca.

Pozícia vhodná pre OZP. S dochádzaním do firmy. Vhodné pre: ostatní.

Kontakt

M2C
Simona Balogová
Telefón: 0918 121 581, 0800 111 948

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis cez zodpovední formulár, alebo volajte na BEZPLATNÚ linku 0800 111 948.

Informácie o spracovaní osobných údajov

© Copyright Mark2 Corporation Czech a.s., Realizace FlexiSystems s.r.o.: e-learning, tvorba webových stránek, redakční systém. All Rights reserved. | Powered by LMC